facebook

o nas

Firma Comptest s.c. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym w Polsce od 1997 roku.
W początkowej fazie działalności Comptest s.c. zajmował się serwisowaniem aparatury kontrolno-pomiarowej wykorzystywanej w laboratoriach i placówkach naukowych.

Następnie Comptest s.c. rozpoczął naprawy kart elektronicznych sprzętu telekomunikacyjnego a od 2002 roku kart central komutacyjnych ze sterowaniem rozproszonym.

Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polsce zajmującą się naprawami kart tych urządzeń. Posiadamy specjalistyczną linię technologiczną do napraw oraz makiety, na których kart są sprawdzane w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.
Mamy duże doświadczenie w naprawach, montażu i uruchamianiu zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Wykonujemy także zlecenia na powierzonej dokumentacji.
Nasza wiedza i doświadczona kadra inżynierska pozwoliły zbudować unikalne w skali Europy centrum napraw kart central telefonicznych.


Ponadto zajmujemy się:

1. handlem detalicznym i hurtowym podzespołów elektronicznych wykorzystywanych w telekomunikacji.

2. handlem detalicznym i hurtowym kart central komutacyjnych.

3. opracowaniem projektów i kierowaniem robotami budowlanymi w telekomunikacji przewodowej wraz z infrastrukturą oraz dostawą urządzeń i systemów.

4. pomiarami ochronnymi i eksploatacyjnymi w obiektach przemysłowych.

5. instalacjami, uruchomieniami i testami półek oraz kart SDH i DWDM Alcatel 1641SM/1651SMC, 1642, 1650, 1660, 1662, 1696, 1830PCS, oraz ERICSSON EDA 2530, NSN 7030.